Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
LOTTO SIMBADINO
Машки патики
Код на производ:
(LTF203M119-21)
LOTTO

LOTTO SIMBADINO

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 29
 • 44.5 44.5
 • 45 45 30
 • 45.5 45.5
 • 46 46 31
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40 25
40.5 40.5
41 41 26
41.5 41.5
42 42 27
42.5 42.5
43 43 28
43.5 43.5
44 44 29
44.5 44.5
45 45 30
45.5 45.5
46 46 31
46.5 46.5
47
47.5
48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201M101-02
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201M104-03
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA191155-01
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош