Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
Машки папучи
Код на производ:
(FY7815)
adidas

adidas ADILETTE SHOWER

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39 24
 • 6- 6-
 • 7 40.5 25
 • 7- 7-
 • 8 42 26
 • 8- 8-
 • 9 43 27.5
 • 9- 9-
 • 10 44.5 28.5
 • 10- 10-
 • 11 46 29.5
 • 11- 11-
 • 12 47 30.5
 • 12- 12-
 • 13 48.5 31.5
 • 13- 13-
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6 39 24
6-
7 40.5 25
7-
8 42 26
8-
9 43 27.5
9-
10 44.5 28.5
10-
11 46 29.5
11-
12 47 30.5
12-
13 48.5 31.5
13-
14
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош