Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
adidas D.O.N. Issue 3
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(GY0321)
adidas

adidas D.O.N. Issue 3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.888 ДЕН
Моментална цена
6.888 ДЕН
Моментална цена
6.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas D.O.N. Issue 3 машките патики за кошаркас е резултат на најновата соработка на познатиот кошаркар Донован Мичел и брендот adidas, кој е дизајниран да ја подигне свеста за аутизмот. Донован Мичел покажува љубов на теренот и надвор од него. На овој начин, Донован и неговите соиграчи работат на подигање на свеста за аутизмот. Шарениот горен дел е украсен со парчиња од сложувалка, а лентата на врвките испраќа моќна порака. ,,Сакај. Надевај се. Прифати“. adidas D.O.N. Issue машките кошаркарски патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врзување Горен дел од текстил Лесен комфор TPU влошка за стабилност Гумен ѓон.
Подетално

adidas D.O.N. Issue 3 машките патики за кошаркас е резултат на најновата соработка на познатиот кошаркар Донован Мичел и брендот adidas, кој е дизајниран да ја подигне свеста за аутизмот. Донован Мичел покажува љубов на теренот и надвор од него. На овој начин, Донован и неговите соиграчи работат на подигање на свеста за аутизмот. Шарениот горен дел е украсен со парчиња од сложувалка, а лентата на врвките испраќа моќна порака. ,,Сакај. Надевај се. Прифати“. adidas D.O.N. Issue машките кошаркарски патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел од текстил
 • Лесен комфор
 • TPU влошка за стабилност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош