Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
LOTTO BEPPE F
Машки патики
Код на производ:
(LTF201M104-03)
LOTTO

LOTTO BEPPE F

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 29
 • 44.5 44.5
 • 45 45 30
 • 45.5 45.5
 • 46 46 31
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40 25
40.5 40.5
41 41 26
41.5 41.5
42 42 27
42.5 42.5
43 43 28
43.5 43.5
44 44 29
44.5 44.5
45 45 30
45.5 45.5
46 46 31
46.5 46.5
47
47.5
48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF203M119-21
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201M101-02
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA191155-01
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош