Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
NIKE Juniper Trail
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CW3808-301)
NIKE

NIKE Juniper Trail

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Juniper Trail се машки патики за трчање специјално дизајнирани за непристапен терен. Доколку сакате да трчате во природа, по карпести и нерамни планински патеки, тогаш овие патики се идеален избор. Гумениот ѓон со посебна текстура обезбедува одлична влечна сила, така што можете безбедно да ги надминете сите искачувања и препреки. Овој ѓон, во комбинација со лесен дизајн на горниот дел на патиките, ве прави исклучително стабилни, мобилни и брзи. Горниот дел од кожа и текстил се обвиткува околу вашето стапало како удобен чорап, додека Flywire системот за врзување обезбедува дополнителна стабилност. Мрежести детали во горниот дел овозможуваат вентилација на стапалата, давајќи ви чувство на удобност.Спецификација:Горен дел: кожа, текстилМрежа за вентилацијаГумен ѓон.
Подетално

Nike Juniper Trail се машки патики за трчање специјално дизајнирани за непристапен терен. Доколку сакате да трчате во природа, по карпести и нерамни планински патеки, тогаш овие патики се идеален избор. Гумениот ѓон со посебна текстура обезбедува одлична влечна сила, така што можете безбедно да ги надминете сите искачувања и препреки. Овој ѓон, во комбинација со лесен дизајн на горниот дел на патиките, ве прави исклучително стабилни, мобилни и брзи. Горниот дел од кожа и текстил се обвиткува околу вашето стапало како удобен чорап, додека Flywire системот за врзување обезбедува дополнителна стабилност. Мрежести детали во горниот дел овозможуваат вентилација на стапалата, давајќи ви чувство на удобност.
Спецификација:

 • Горен дел: кожа, текстил
 • Мрежа за вентилација
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош