Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
NIKE Wildhorse 7
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CZ1864-501)
NIKE

NIKE Wildhorse 7

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Wildhorse 7 се исклучително издржливи женски патики за outdoor трчање. Овој модел со исклучителна цврстина и издржливост е погоден за трчање по тешки и непристапни патеки. Останете стабилни и самоуверени додека поминувате километри и километри, благодарение на повеќенасочната конструкција која обезбедува сигурна влечна сила на различни површини. Ѓонот е изработен од високо абразивна гума која добро го издржува притисокот на остри и нерамни камења. Nike React пената во средниот ѓон обезбедува респонзивност и удобност, додека дополнителното амортизирање во петицата го зацврстува стапалото. Мрежестиот горен дел нуди можност за прозрачност при интензивно загревање и има зајакнати слоеви на прстите кои ја зголемуваат издржливоста на материјалот. Спецификација: Женски патики за outdoor трчање Тежина: 328гр Навалување: 8мм (прсти: 14,5мм, пета: 22,5мм) Dynamic Fit систем за врзување Горен дел: текстил, синтетика Среден ѓон од Nike React пена Омекнување на петицата Гумен ѓон со повеќенасочни обрасци.
Подетално

Nike Wildhorse 7 се исклучително издржливи женски патики за outdoor трчање. Овој модел со исклучителна цврстина и издржливост е погоден за трчање по тешки и непристапни патеки. Останете стабилни и самоуверени додека поминувате километри и километри, благодарение на повеќенасочната конструкција која обезбедува сигурна влечна сила на различни површини. Ѓонот е изработен од високо абразивна гума која добро го издржува притисокот на остри и нерамни камења. Nike React пената во средниот ѓон обезбедува респонзивност и удобност, додека дополнителното амортизирање во петицата го зацврстува стапалото. Мрежестиот горен дел нуди можност за прозрачност при интензивно загревање и има зајакнати слоеви на прстите кои ја зголемуваат издржливоста на материјалот.
Спецификација:

 • Женски патики за outdoor трчање
 • Тежина: 328гр
 • Навалување: 8мм (прсти: 14,5мм, пета: 22,5мм)
 • Dynamic Fit систем за врзување
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон од Nike React пена
 • Омекнување на петицата
 • Гумен ѓон со повеќенасочни обрасци

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош