Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
adidas Galaxy 6
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GW4130)
adidas

adidas Galaxy 6

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GALAXY 6 женските патики за трчање може да се носат насекаде, бидејќи сепак се опремени со иновативни технологии. Лесниот и прозрачен горен дел овозможува воздухот да тече, така што вашите стапала остануваат свежи без оглед на бројот на поминати километри. Средниот Cloudfoam ѓон обезбедува флексибилност на чекорите, додека гумениот надворешен ѓон е дизајниран да остане цврст на сите површини. Променете ги вашите планови без да ги менувате патиките. Горниот дел на овие патики е изработен од најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација:Плиток профилВрвкиТекстилен горен делOrthoLite® газиштеСреден Cloudfoam ѓонТекстилна внатрешностГумен ѓон.
Подетално

adidas GALAXY 6 женските патики за трчање може да се носат насекаде, бидејќи сепак се опремени со иновативни технологии. Лесниот и прозрачен горен дел овозможува воздухот да тече, така што вашите стапала остануваат свежи без оглед на бројот на поминати километри. Средниот Cloudfoam ѓон обезбедува флексибилност на чекорите, додека гумениот надворешен ѓон е дизајниран да остане цврст на сите површини. Променете ги вашите планови без да ги менувате патиките. Горниот дел на овие патики е изработен од најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • OrthoLite® газиште
 • Среден Cloudfoam ѓон
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош