Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
Женски папучи
Код на производ:
(GZ5925)
adidas

adidas Adilette Shower

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 37 22.5
 • 4- 4-
 • 5 38 23.5
 • 5- 5-
 • 6 39 24
 • 6- 6-
 • 7 40.5 25
 • 7- 7-
 • 8 42 26
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 10- 10-
 • 11 11
 • 11- 11-
 • 12 12
 • 12- 12-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE SHOWER женските папучи имаат лесно Cloudfoam перниче од пена во обликуваното газиште, која ќе ви ја обезбеди сета удобност на патот од плажа до дома. Грижете се за вашите стапала. Без разлика дали одите од теретана, уживате покрај базен или на плажа или едноставно се релаксирате дома, вашите стапала ја заслужуваат сета удобност и комфор. Горниот дел се одликува со ретро adidas графика. Спецификација: Синтетички горен дел Обликувано газиште Среден Cloudfoam ѓон.
Подетално

adidas ADILETTE SHOWER женските папучи имаат лесно Cloudfoam перниче од пена во обликуваното газиште, која ќе ви ја обезбеди сета удобност на патот од плажа до дома. Грижете се за вашите стапала. Без разлика дали одите од теретана, уживате покрај базен или на плажа или едноставно се релаксирате дома, вашите стапала ја заслужуваат сета удобност и комфор. Горниот дел се одликува со ретро adidas графика.
Спецификација:

 • Синтетички горен дел
 • Обликувано газиште
 • Среден Cloudfoam ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3
  3-
  4 37 22.5
  4-
  5 38 23.5
  5-
  6 39 24
  6-
  7 40.5 25
  7-
  8 42 26
  8-
  9
  9-
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош