Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
adidas Adillete Aqua
Папучи за возрасни
Код на производ:
(F35550)
adidas

adidas Adillete Aqua

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 36.5 23
 • 4- 4-
 • 5 38 24
 • 5- 5-
 • 6 39 25
 • 6- 6-
 • 7 40.5 25.5
 • 7- 7-
 • 8 42 26.5
 • 8- 8-
 • 9 43 27.5
 • 9- 9-
 • 10 44.5 28.5
 • 10- 10-
 • 11 46 29
 • 11- 11-
 • 12 47 29.5
 • 12- 12-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE AQUA унисекс папучите ќе ви обезбедат меко и убаво чувство додека ги носите. Со минималистички дизајн и мазна површина, тие ја откриваат својата ДНК со препознатливите три adidas пруги. Мекото перниче ги наградува уморните стапала со кадифена удобност. Спецификација: Унисекс папучи Модел: regular fit EVA едноделен горен дел EVA ѓон Cloudfoam меко газиште Лесно чувство Материјал кој се суши брзо .
Подетално

adidas ADILETTE AQUA унисекс папучите ќе ви обезбедат меко и убаво чувство додека ги носите. Со минималистички дизајн и мазна површина, тие ја откриваат својата ДНК со препознатливите три adidas пруги. Мекото перниче ги наградува уморните стапала со кадифена удобност.
Спецификација:

 • Унисекс папучи
 • Модел: regular fit
 • EVA едноделен горен дел
 • EVA ѓон
 • Cloudfoam меко газиште
 • Лесно чувство
 • Материјал кој се суши брзо

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3
  3-
  4 36.5 23
  4-
  5 38 24
  5-
  6 39 25
  6-
  7 40.5 25.5
  7-
  8 42 26.5
  8-
  9 43 27.5
  9-
  10 44.5 28.5
  10-
  11 46 29
  11-
  12 47 29.5
  12-
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи GZ5923
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.588 ДЕН
  Помош