Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
NIKE AIR JORDAN 11
Детски патики за кошарка
Код на производ:
(DM0851-005)
NIKE

NIKE AIR JORDAN 11

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Jordan 11 CMFT Low се детски lifestyle патики со култен стил, инспириран од класичните Jordan патики. Тие се многу удобни и привлечни, едноставно ќе ве маѓепсаат уште на прв поглед. Овој модел се одликува со плиток профил, класичен начин на врзување и со горен дел од кожа. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото обезбедува лесна респонзивна подлога. Препознатливото Nike лого јасно го нагласува вашиот спортски стил и вашиот омилен бренд. Влезете во светот на урбаната мода и стил во Nike Air Jordan 11 CMFT Low детските патики и носете ги секој ден, цел ден. Спецификација: Детски lifestyle патики Плиток профил Врвки Nike лого Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Jordan 11 CMFT Low се детски lifestyle патики со култен стил, инспириран од класичните Jordan патики. Тие се многу удобни и привлечни, едноставно ќе ве маѓепсаат уште на прв поглед. Овој модел се одликува со плиток профил, класичен начин на врзување и со горен дел од кожа. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото обезбедува лесна респонзивна подлога. Препознатливото Nike лого јасно го нагласува вашиот спортски стил и вашиот омилен бренд. Влезете во светот на урбаната мода и стил во Nike Air Jordan 11 CMFT Low детските патики и носете ги секој ден, цел ден.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Nike лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош