Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey
Детски патики
Код на производ:
(GZ1711)
adidas

adidas Tensaur Sport 2.0 Mickey

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Tensaur Sport 2.0 MICKEY се детски унисекс патики инспирирана од фудбалот и создадени за победа. Овие детски патики се идеален избор за во парк, спортување после училиште и сите други детски активности во текот на денот. Се одликуваат со Дизни херој, Мики Маус од страна, и затоа љубителите на цртаните филмови ќе ги обожаваат овие патики. Горниот дел од овие патики е изработен од најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација:Плиток профилВелкро лепенкиТекстилен горен делТекстилна внатрешностГумен ѓон©Disney.
Подетално

adidas Tensaur Sport 2.0 MICKEY се детски унисекс патики инспирирана од фудбалот и создадени за победа. Овие детски патики се идеален избор за во парк, спортување после училиште и сите други детски активности во текот на денот. Се одликуваат со Дизни херој, Мики Маус од страна, и затоа љубителите на цртаните филмови ќе ги обожаваат овие патики. Горниот дел од овие патики е изработен од најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро лепенки
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон
 • ©Disney

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош