Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
LOTTO VIKTOR
Машки патики
Код на производ:
(LTA193105-01)
LOTTO

LOTTO VIKTOR

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 40 40 25
  • 41 41 26
  • 42 42 27
  • 43 43 28
  • 44 44 29
  • 45 45 30
  • 46 46 31
  • 47 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 29
45 45 30
46 46 31
47
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF203M119-21
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201M101-02
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201M104-03
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош