Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
Женски патики за трчање
Код на производ:
(3023556-003)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR Infinite 3 се женски патики кои ја поседуваат напредната UA MAPMYRUN технологија, која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во патиките, за да можете да ги следите резултатите за време на тренингот. Прозрачната мрежа работи во корист на вашето стапало за да го одржува протокот на воздух на високо ниво. UA HOVR технологијата во патиките е тука за оптимално циркулирање на енергија при поинтензивни физички активности. Внатрешноста на патиката е исполнета со EVA пена, за дополнителна удобност. Спецификација: Женски патики UA MAPMYRUN и UA HOVR технологија EVA пена Гумен ѓон.
Подетално

Under Armour HOVR Infinite 3 се женски патики кои ја поседуваат напредната UA MAPMYRUN технологија, која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во патиките, за да можете да ги следите резултатите за време на тренингот. Прозрачната мрежа работи во корист на вашето стапало за да го одржува протокот на воздух на високо ниво. UA HOVR технологијата во патиките е тука за оптимално циркулирање на енергија при поинтензивни физички активности. Внатрешноста на патиката е исполнета со EVA пена, за дополнителна удобност.
Спецификација:

 • Женски патики
 • UA MAPMYRUN и UA HOVR технологија
 • EVA пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош