Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
adidas Predator Edge.3 Indoor
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GV8518)
adidas

adidas Predator Edge.3 Indoor

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.688 ДЕН
Моментална цена
5.688 ДЕН
Моментална цена
5.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Predator Edge.3 Indoor се детски патики за фудбал кои ќе ви дадат предност на теренот. Прикажете сосема нова страна на вашата игра во овие adidas патики за фудбал. Распространета низ синтетичкиот горен дел, Control Zone текстурата ви помага при секој контакт со топката. Комбинацијата на прилагодлив отвор и гумениот ѓон кој не остава траги ви обезбедува стабилност и ве прави мајстор на рамни површини во затворен простор. Спецификација: Детски патики за фудбал Плиток профил Врвки Горен дел со Control Zone текстура Полудлабок дводелен отвор Гумен надворешен ѓон кој не остава траги.
Подетално

adidas Predator Edge.3 Indoor се детски патики за фудбал кои ќе ви дадат предност на теренот. Прикажете сосема нова страна на вашата игра во овие adidas патики за фудбал. Распространета низ синтетичкиот горен дел, Control Zone текстурата ви помага при секој контакт со топката. Комбинацијата на прилагодлив отвор и гумениот ѓон кој не остава траги ви обезбедува стабилност и ве прави мајстор на рамни површини во затворен простор.
Спецификација:

 • Детски патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел со Control Zone текстура
 • Полудлабок дводелен отвор
 • Гумен надворешен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош