Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GY2190)
adidas

adidas Eq21 Run

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.488 ДЕН
Моментална цена
5.488 ДЕН
Моментална цена
5.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Обвиткајте се со удобност и поминете километри во adidas EQ21 RUN машките патики за трчање. Кога трчањето е вашиот спорт, нема ништо што го сакате повеќе од секојдневното трчање. Мрежестиот, прозрачен горен дел ги одржува вашите стапала свежи и пријатно разладени додека се движите. Лесниот среден ѓон го ублажува секој ваш чекор, од првиот до последниот. adidas EQ21 RUN машките патики за трчање се направени од рециклирани материјали со високи перформанси со амбиција да се намали пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Geofit поставен отвор TPU стабилизатор на пети Среден ѓон со отскокнување Гумен ѓон.
Подетално

Обвиткајте се со удобност и поминете километри во adidas EQ21 RUN машките патики за трчање. Кога трчањето е вашиот спорт, нема ништо што го сакате повеќе од секојдневното трчање. Мрежестиот, прозрачен горен дел ги одржува вашите стапала свежи и пријатно разладени додека се движите. Лесниот среден ѓон го ублажува секој ваш чекор, од првиот до последниот. adidas EQ21 RUN машките патики за трчање се направени од рециклирани материјали со високи перформанси со амбиција да се намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Geofit поставен отвор
 • TPU стабилизатор на пети
 • Среден ѓон со отскокнување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош