Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
adidas Predator Edge.4 Turf
Детски патики
Код на производ:
(GV8495)
adidas

adidas Predator Edge.4 Turf

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Predator Edge.4 Turf се детски патики за фудбал кои ќе ви дадат предност на теренот. Донесете сосема нова перспектива во вашата игра со овие adidas патики за игра на вештачка подлога. На врвот, мекиот синтетички горен дел има текстуриран слој кој ви помага да ја контролирате топката. Одоздола се наоѓа гумен надворешен ѓон кој ви помага да доминирате на вештачката трева. Овој производ е делумно направен од рециклирана содржина со цел да се избегне големото влијание кое производството на нов материјал го има врз животната средина. Спецификации: Детски патики за фудбал Плиток профил Врвки Релјефно синтетичко горниште Гумен ѓон за игра на вештачка подлога.
Подетално

adidas Predator Edge.4 Turf се детски патики за фудбал кои ќе ви дадат предност на теренот. Донесете сосема нова перспектива во вашата игра со овие adidas патики за игра на вештачка подлога. На врвот, мекиот синтетички горен дел има текстуриран слој кој ви помага да ја контролирате топката. Одоздола се наоѓа гумен надворешен ѓон кој ви помага да доминирате на вештачката трева. Овој производ е делумно направен од рециклирана содржина со цел да се избегне големото влијание кое производството на нов материјал го има врз животната средина.
Спецификации:

 • Детски патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Релјефно синтетичко горниште
 • Гумен ѓон за игра на вештачка подлога

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош