Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
PUMA X-Ray² Square Signature
Машки патики
Код на производ:
(383825-02)
PUMA

PUMA X-Ray² Square Signature

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma X-Ray² Square Signature унисекс патиките се направени според моделите од почетокот на 2000-тите. Инспирирани сафари дизајнот кој никогаш не излегува од мода, тие имаат свеж, иновативен изглед. SoftFoam + влошката го заштитува секој ваш чекор, така што целодневната удобност е загарантирана. Како светски лидер во индустријата за спортски обувки, Puma има значително влијание врз модерниот начин на живот. Блеснете во X-Ray² Square Signature унисекс патиките. Спецификација: Унисекс патики SoftFoam+ влошка Гумен ѓон.
Подетално

Puma X-Ray² Square Signature унисекс патиките се направени според моделите од почетокот на 2000-тите. Инспирирани сафари дизајнот кој никогаш не излегува од мода, тие имаат свеж, иновативен изглед. SoftFoam + влошката го заштитува секој ваш чекор, така што целодневната удобност е загарантирана. Како светски лидер во индустријата за спортски обувки, Puma има значително влијание врз модерниот начин на живот. Блеснете во X-Ray² Square Signature унисекс патиките.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • SoftFoam+ влошка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош