Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
SKECHERS Graceful
Женски патики
Код на производ:
(12615W-BBK)
SKECHERS

SKECHERS Graceful

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
3
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Skechers GRACEFUL се женски lifestyle патики за максимална удобност во текот на денот. Модерниот дизајн со Skechers логото го истакнува вашиот спортско-елегантен изглед. Горниот дел е изработен од текстилен материјал и на тој начин придонесува за прозрачност. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни површини и обезбедува издржливост при поинтензивни активности. Skechers моделот на патики ви носи вистински спортски стил, на женствен начин. Наменети се за уживање во ведри и суви временски услови. Спецификација: Женски патики Плиток профил Врвки Skechers лого Гумен ѓон Машинско одржување.
Подетално

Skechers GRACEFUL се женски lifestyle патики за максимална удобност во текот на денот. Модерниот дизајн со Skechers логото го истакнува вашиот спортско-елегантен изглед. Горниот дел е изработен од текстилен материјал и на тој начин придонесува за прозрачност. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни површини и обезбедува издржливост при поинтензивни активности. Skechers моделот на патики ви носи вистински спортски стил, на женствен начин. Наменети се за уживање во ведри и суви временски услови.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Skechers лого
 • Гумен ѓон
 • Машинско одржување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Остави оценка

  • Snezana Lukareva
   Snezana Lukareva

   Fantasticen

   25.09.2022. 12:53
  • Sanja Stojanovska
   Sanja Stojanovska

   24.09.2022. 15:00
  • Bete Ilin
   Bete Ilin

   19.09.2022. 15:30

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 12964-BBK
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Помош