Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
adidas Predator Edge 4 Fg
Код на производ:
(GW0970)
adidas

adidas Predator Edge 4 Fg

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога секој допир е важен, адидас Predator Edge 4. FG детските копачки за фудбал ви даваат неверојатна предност. Синтетичкиот горен дел обезбедува меко чувство и удобно вклопување. Гумениот ѓон ви овозможува да доминирате на теренот. adidas Predator Edge 4. FG детските копачки за фудбал се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Наменети за играње на цврста подлога - сува, природна трева Плиток профил Врвки Текстилен синтетички горен дел.
Подетално

Кога секој допир е важен, адидас Predator Edge 4. FG детските копачки за фудбал ви даваат неверојатна предност. Синтетичкиот горен дел обезбедува меко чувство и удобно вклопување. Гумениот ѓон ви овозможува да доминирате на теренот. adidas Predator Edge 4. FG детските копачки за фудбал се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Наменети за играње на цврста подлога - сува, природна трева
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен синтетички горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош