Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Valliant Bg
NIKE Valliant Bg
NIKE Valliant Bg
NIKE Valliant Bg
NIKE Valliant Bg
NIKE Valliant Bg
Детски патики
Код на производ:
(CN8558-400)
NIKE

NIKE Valliant Bg

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Oвие патики го добиле името по моделот на автомобилот во кој еден од основачите на брендот Nike продавал патики. Горниот дел на патиките е изработен од превртена кожа, синтетика и текстил. Познатиот знак Swoosh доминира и дава иконски спортски дух. Меките перничиња од пена обезбедуваат исклучителна удобност. Гумениот Waffle ѓон совршено се прилепува на различни површини и гарантира стабилност при секое движење. Спецификација: Патики за деца Горен дел: превртена кожа, синтетика, текстил Гумен waffle ѓон Боја: multicolor Код на производ: CN8558-400.
Подетално

Oвие патики го добиле името по моделот на автомобилот во кој еден од основачите на брендот Nike продавал патики. Горниот дел на патиките е изработен од превртена кожа, синтетика и текстил. Познатиот знак Swoosh доминира и дава иконски спортски дух. Меките перничиња од пена обезбедуваат исклучителна удобност. Гумениот Waffle ѓон совршено се прилепува на различни површини и гарантира стабилност при секое движење.
Спецификација:

 • Патики за деца
 • Горен дел: превртена кожа, синтетика, текстил
 • Гумен waffle ѓон
 • Боја: multicolor
 • Код на производ: CN8558-400

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10"C 27.5 16.5
  11C 28 17
  11"C 28.5 17.5
  12C 29.5 18
  12"C 30 18.5
  13C 31 19
  13"C 31.5 19.5
  1Y 32 20
  1"Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2"Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3"Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4"Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5"Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6"Y 39 24.5
  7Y 40 25
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош