за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
KRONOS ALBERTO
Код на производ: KRF201M02-02
KRONOS

KRONOS ALBERTO

Код на производ: KRF201M02-02
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF223M110-01
1.236 ДЕН
Заштеда 60%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF201M04-01
2.190 ДЕН
Заштеда 8%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
KRONOS KRONOS ALBERTO
Патики
KRONOS KRONOS ALBERTO