Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Weareallday
NIKE Weareallday
NIKE Weareallday
NIKE Weareallday
NIKE Weareallday
NIKE Weareallday
Женски патики
Код на производ:
(CJ1677-600)
NIKE

NIKE Weareallday

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте во чувството на удобност кое трае со Nike W Wearallday женските патики дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Мекиот јазик и неверојатно удобната обвивка околу глуждот додаваат удобност на горниот дел од стапалото, додека мрежата во горниот дел обезбедува оптимална вентилација. Гумениот waffle ѓон ви овозможува активно да истражувате додека го одржувате чекорот стабилен и безбеден. Модерниот дизајн на овие патики лесно се совпаѓа со вашиот стил, па можете да ги носите во секоја прилика. Спецификација:ВрвкиГорен дел: текстил, синтетикаМека поставаоколу глуждотИзвезено лого на јазикотЃон: гумаБоја: розова Код на производ: CJ1677-600.
Подетално

Уживајте во чувството на удобност кое трае со Nike W Wearallday женските патики дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Мекиот јазик и неверојатно удобната обвивка околу глуждот додаваат удобност на горниот дел од стапалото, додека мрежата во горниот дел обезбедува оптимална вентилација. Гумениот waffle ѓон ви овозможува активно да истражувате додека го одржувате чекорот стабилен и безбеден. Модерниот дизајн на овие патики лесно се совпаѓа со вашиот стил, па можете да ги носите во секоја прилика.
Спецификација:

 • Врвки
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Мека поставаоколу глуждот
 • Извезено лого на јазикот
 • Ѓон: гума
 • Боја: розова
 • Код на производ: CJ1677-600

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош