Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GW4051)
adidas

adidas Runfalcon 2.0 Trail Runner

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.188 ДЕН
Моментална цена
4.188 ДЕН
Моментална цена
4.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за секој терен на кој ќе се најдете со adidas RUN FALCON 2.0 женските патики за трчање. Да бидеме реални, кога одите на трчање, не е секогаш на чиста и мазна површина. Од опуштено џогирање низ соседството до трчање во теренско трчање по шумски патеки, овие патики ќе ви обезбедат оптимална поддршка. И ако вашите планови се само да трчате низ градот, сепак ќе го цените чувството на мала тежина и удобното движење во овие патики. Спецификација: Плиток профил Врвки Издржлив мрежест горен дел EVA среден ѓон Бесшевни слоеви за поддршка на прстите и петите Гумен ѓон.
Подетално

Подгответе се за секој терен на кој ќе се најдете со adidas RUN FALCON 2.0 женските патики за трчање. Да бидеме реални, кога одите на трчање, не е секогаш на чиста и мазна површина. Од опуштено џогирање низ соседството до трчање во теренско трчање по шумски патеки, овие патики ќе ви обезбедат оптимална поддршка. И ако вашите планови се само да трчате низ градот, сепак ќе го цените чувството на мала тежина и удобното движење во овие патики.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Издржлив мрежест горен дел
 • EVA среден ѓон
 • Бесшевни слоеви за поддршка на прстите и петите
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош