Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
NEW BALANCE Shando
Машки патики за трчање
Код на производ:
(MTSHALK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Shando

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance Shando се машки патики за трчање, дизајнирани за импресивен впечаток на патеката. Подготвени да ги исполнат и најтешките барања, овие патики лесно се прилагодуваат на секаков вид терен. Горниот дел е комбинација од мрежа и синтетички материјал, кој им обезбедува на стапалата исклучителен баланс на прозрачност и поддршка. Системот на врзување со прогресивни врвки и дополнителни странични засилувања, покрај похрабриот и поагресивен изглед, го фиксира и одржува стапалото стабилно при движење по нерамни и стрмни патеки. DynaSoft средниот ѓон обезбедува подобрена амортизација, респонзивност и удобност, овозможувајќи целодневно носење и поголема километража на патеката. Со нивните супериорни перформанси и модерен изглед, овие New Balance Shando машки патики ќе станат незаменлив дел од вашето секојдневие. Спецификација: Машки патики за трчање Прогресивни врвки Плиток профил Горен дел: текстил, синтетика DynaSoft среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

New Balance Shando се машки патики за трчање, дизајнирани за импресивен впечаток на патеката. Подготвени да ги исполнат и најтешките барања, овие патики лесно се прилагодуваат на секаков вид терен. Горниот дел е комбинација од мрежа и синтетички материјал, кој им обезбедува на стапалата исклучителен баланс на прозрачност и поддршка. Системот на врзување со прогресивни врвки и дополнителни странични засилувања, покрај похрабриот и поагресивен изглед, го фиксира и одржува стапалото стабилно при движење по нерамни и стрмни патеки. DynaSoft средниот ѓон обезбедува подобрена амортизација, респонзивност и удобност, овозможувајќи целодневно носење и поголема километража на патеката. Со нивните супериорни перформанси и модерен изглед, овие New Balance Shando машки патики ќе станат незаменлив дел од вашето секојдневие.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Прогресивни врвки
 • Плиток профил
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • DynaSoft среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош