Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
adidas Tensaur Run MM 2.0
Детски патики
Код на производ:
(GW0365)
adidas

adidas Tensaur Run MM 2.0

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За бебињата во вашиот живот кои ја поминуваат секоја будна минута во движење, adidas Tensaur Run MM детските унисекс патики за бебиња и мали деца ќе одговараат на нивната енергија во текот на денот. Велкро ремените и јазичето за прсти го олеснуваат ставањето на малите, немирни стапала. Дизајнот со Дизни ликовите, Мики и Мини Маус, дава уникатен стил при секоја активност на вашето малечко. Спецификација: Плиток профил Велкро ремени Текстилен горен дел Текстилна внатрешност Disney графика - Мики и Мини Маус.
Подетално

За бебињата во вашиот живот кои ја поминуваат секоја будна минута во движење, adidas Tensaur Run MM детските унисекс патики за бебиња и мали деца ќе одговараат на нивната енергија во текот на денот. Велкро ремените и јазичето за прсти го олеснуваат ставањето на малите, немирни стапала. Дизајнот со Дизни ликовите, Мики и Мини Маус, дава уникатен стил при секоја активност на вашето малечко.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Disney графика - Мики и Мини Маус

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош