Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
adidas ADILETTE SHOWER ADJ K
Детски папучи
Код на производ:
(EG1898)
adidas

adidas ADILETTE SHOWER ADJ K

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K 1K
 • 2K 2K
 • 3K 3K
 • 4K 4K
 • 5K 5K
 • 6K 6K
 • 7K 7K
 • 8K 8K
 • 9K 9K
 • 10K 10K
 • 11K 29 18
 • 12K 31 19
 • 13K 32 20
 • 1 33 20.5
 • 2 34 21
 • 3 35 22
 • 4 36 23
 • 5 37 24
 • 6 38 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1K
2K
3K
4K
5K
6K
7K
8K
9K
10K
11K 29 18
12K 31 19
13K 32 20
1 33 20.5
2 34 21
3 35 22
4 36 23
5 37 24
6 38 25
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош