Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
Машки патики
Код на производ:
(MS327MD)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 327

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.590 ДЕН
Моментална цена
6.590 ДЕН
Моментална цена
6.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance 327 се машки lifestyle патики кои комбинираат модерен дизајн со ретро тркачко наследство. Тие се карактеризираат со ненадминлива удобност и лежерен стил. Самиот квалитет на изработка и материјалот од кој се направени сведочат за издржливоста на моделот. Лесната конструкција од велур/најлон нуди оптимална прозрачност за дополнителна удобност. Мрежестиот материјал обезбедува проток на воздух и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Современото горниште се одликува со елегантно големо лого за лежерен, ретро и модерен изглед. Погодни се за секојдневно носење и лесно се комбинираат со други делови од гардеробата. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и издржливост на овие NB патики. Овие лежерни, New Balance 327 машки lifestyle патики се идеални за секој кој сака да го прифати минатото преку сегашниот стил. Спецификација: Машки патики – lifestyle Врвки Плиток профил Состав: мрежа 61%, кожа од велур 39% Големо лого Гумен ѓон.
Подетално

New Balance 327 се машки lifestyle патики кои комбинираат модерен дизајн со ретро тркачко наследство. Тие се карактеризираат со ненадминлива удобност и лежерен стил. Самиот квалитет на изработка и материјалот од кој се направени сведочат за издржливоста на моделот. Лесната конструкција од велур/најлон нуди оптимална прозрачност за дополнителна удобност. Мрежестиот материјал обезбедува проток на воздух и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Современото горниште се одликува со елегантно големо лого за лежерен, ретро и модерен изглед. Погодни се за секојдневно носење и лесно се комбинираат со други делови од гардеробата. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и издржливост на овие NB патики. Овие лежерни, New Balance 327 машки lifestyle патики се идеални за секој кој сака да го прифати минатото преку сегашниот стил.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Состав: мрежа 61%, кожа од велур 39%
 • Големо лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош