Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SALOMON Madcross
SALOMON Madcross
SALOMON Madcross
SALOMON Madcross
SALOMON Madcross
SALOMON Madcross
Машки патики за трчање
Код на производ:
(L41348800)
SALOMON

SALOMON Madcross

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 -
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прогресивно дизајнирани, удобни и пријатни, Salomon MADCROSS машките патики за trail трчање ќе им се допаднат на секој со алтернативен вкус за авантура на патеките. Технологијата SensiFit™ е вградена во еластичното горниште околу вашето стапало. За максимално прилепување на мешан терен и продолжена издржливост, ѓонот Contagrip® TD комбинира длабок, агресивен модел со издржливост. Средниот EVA ѓон е доволно удобен и доволно респонзивен за да одржува високо ниво на амортизација. Со помек среден ѓон за удобно вклопување и жлебови во ѓонот за повеќенасочна влечна сила, Salomon MADCROSS машките патики за трчање ги задоволуваат сите ваши потреби. Совршени се за сите авантуристи. Спецификација: Плиток профил Врвки Еластичен горен дел со SensiFit™ технологија EVA среден ѓон Contagrip® TD ѓон.
Подетално

Прогресивно дизајнирани, удобни и пријатни, Salomon MADCROSS машките патики за trail трчање ќе им се допаднат на секој со алтернативен вкус за авантура на патеките. Технологијата SensiFit™ е вградена во еластичното горниште околу вашето стапало. За максимално прилепување на мешан терен и продолжена издржливост, ѓонот Contagrip® TD комбинира длабок, агресивен модел со издржливост. Средниот EVA ѓон е доволно удобен и доволно респонзивен за да одржува високо ниво на амортизација. Со помек среден ѓон за удобно вклопување и жлебови во ѓонот за повеќенасочна влечна сила, Salomon MADCROSS машките патики за трчање ги задоволуваат сите ваши потреби. Совршени се за сите авантуристи.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Еластичен горен дел со SensiFit™ технологија
 • EVA среден ѓон
 • Contagrip® TD ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд SALOMON
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5 39.5
  40 40 -
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош