Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
Детски патики
Код на производ:
(L41621500)
SALOMON

SALOMON Alphacross Blast

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Salomon ALPHACROSS BLAST се исклучителни детски птики а за трчање. Удобни и издржливи, овие патики носат вистинска удобност при различни активности. Ќе се изненадите колку се пријатни при секојдневно носење. Децата сигурно ќе ги сакаат. Интересниот, cool дизајн е впечатлив и привлечен. Светот на спортот и детските активности добиваat максимална поддршка со Salomon ALPHACROSS BLAST патиките. Спецификација: Детски патики за трчање Мек горен дел.
Подетално

Salomon ALPHACROSS BLAST се исклучителни детски птики а за трчање. Удобни и издржливи, овие патики носат вистинска удобност при различни активности. Ќе се изненадите колку се пријатни при секојдневно носење. Децата сигурно ќе ги сакаат. Интересниот, cool дизајн е впечатлив и привлечен. Светот на спортот и детските активности добиваat максимална поддршка со Salomon ALPHACROSS BLAST патиките.
Спецификација:

 • Детски патики за трчање
 • Мек горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Трчање
  Бренд SALOMON
  Возраст Kids
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош