Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Royal Prime
Reebok Royal Prime
Reebok Royal Prime
Reebok Royal Prime
Reebok Royal Prime
Reebok Royal Prime
Reebok Royal Prime
Reebok Royal Prime
Детски патики
Код на производ:
(GX1453)
Reebok

Reebok Royal Prime

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 30 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 7 7
 • 10 26.5 16
 • 10.5 27 16.5
 • 11 27.5 17
 • 11.5 28 17.5
 • 12 29 18
 • 12.5 30 18.5
 • 13 30.5 19
 • 13.5 31 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V се удобни детски lifestyle патики за девојчиња, дизајнирани за удобност и комфор. Облечете го вашиот мал спортист во овие патики со лесна амортизација и издржлив ѓон и обезбедете му целодневна удобност. Синтетичкиот горен дел со странична потпора, кој нежно се обвиткува околу стапалото на детето, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. EVA технологијата во средниот ѓон, со меки перничиња, обезбедува удобност, пријатност и совршено амортизирање, без разлика дали децата трчаат, скокаат или се искачуваат. Патиките имаат плиток профил со велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Смелите странични ленти и Reebok брендирањето им даваат спортски изглед. Овие детски патики се дел од урбаната спортска атмосфера и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и поддршка на чекорите на секое дете. Спецификација:Детски патики - lifestyleСинтетички горен дел со странична потпораКонтрастни странични лентиReebok графикаEVA среден ѓонВелкро лепенки Плиток профилГумен ѓон.
Подетално

REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V се удобни детски lifestyle патики за девојчиња, дизајнирани за удобност и комфор. Облечете го вашиот мал спортист во овие патики со лесна амортизација и издржлив ѓон и обезбедете му целодневна удобност. Синтетичкиот горен дел со странична потпора, кој нежно се обвиткува околу стапалото на детето, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. EVA технологијата во средниот ѓон, со меки перничиња, обезбедува удобност, пријатност и совршено амортизирање, без разлика дали децата трчаат, скокаат или се искачуваат. Патиките имаат плиток профил со велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Смелите странични ленти и Reebok брендирањето им даваат спортски изглед. Овие детски патики се дел од урбаната спортска атмосфера и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и поддршка на чекорите на секое дете.
Спецификација:

 • Детски патики - lifestyle
 • Синтетички горен дел со странична потпора
 • Контрастни странични ленти
 • Reebok графика
 • EVA среден ѓон
 • Велкро лепенки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 31.5 20
  1.5 30 20.5
  2 32.5 21
  2.5 33 21.5
  3 34 22
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  10 26.5 16
  10.5 27 16.5
  11 27.5 17
  11.5 28 17.5
  12 29 18
  12.5 30 18.5
  13 30.5 19
  13.5 31 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош