Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS Carson
KRONOS Carson
KRONOS Carson
KRONOS Carson
KRONOS Carson
KRONOS Carson
KRONOS Carson
KRONOS Carson
KRONOS Carson
KRONOS Carson
Машки патики
Код на производ:
(KRF211M106-01)
KRONOS

KRONOS Carson

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Kronos CARSON се машки патики со плиток профил за секој ден. Класичниот дизајн ги прави совршени за комбинирање со кој било стил. Горниот дел е изработен од комбинација на платно и имитација на кожа, што ги прави овие патики удобни за целодневни активности, но и многу издржливи. Filon технологијата на ѓонот обезбедува удобност при секој чекор што го правите. Елегантната црна боја им дава сведен изглед, но и можност да се носат со различни комбинации на облека.Спецификација: Машки патики - lifestyle Плиток профил Врвки Горен дел: 70% текстил, 30% имитација на кожа Ѓон: Filon технологија Боја: црна Код на производ: KRF211M106-01.
Подетално

Kronos CARSON се машки патики со плиток профил за секој ден. Класичниот дизајн ги прави совршени за комбинирање со кој било стил. Горниот дел е изработен од комбинација на платно и имитација на кожа, што ги прави овие патики удобни за целодневни активности, но и многу издржливи. Filon технологијата на ѓонот обезбедува удобност при секој чекор што го правите. Елегантната црна боја им дава сведен изглед, но и можност да се носат со различни комбинации на облека.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел: 70% текстил, 30% имитација на кожа
 • Ѓон: Filon технологија
 • Боја: црна
 • Код на производ: KRF211M106-01

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд KRONOS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39
  39.5
  40 40
  40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5
  43 43
  43.5
  44 44
  44.5
  45 45
  45.5
  46 46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош