Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Downshifter 10
NIKE Downshifter 10
NIKE Downshifter 10
NIKE Downshifter 10
NIKE Downshifter 10
NIKE Downshifter 10
NIKE Downshifter 10
NIKE Downshifter 10
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CI9984-001)
NIKE

NIKE Downshifter 10

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike DOWNSHIFTER 10 се женски патики за трчање кои обезбедуваат максимална удобност на патеката. Вашето стапало останува фиксирано и стабилно благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања. Горниот дел е изработен од многу лесна и прозрачна мрежа, која овозможува вентилација и флексибилност. Овие патики имаат среден ѓон од пена, кој гарантира целосна удобност и враќање на енергија при интензивно трчање. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на земјата. Облечете ги вашите нови Nike DOWNSHIFTER 10 женски патики за трчање и започнете нова спортска авантура. Спецификација: Женски патики за трчање Мрежест горен дел Phylon пена во средниот ѓон Гумен ѓон Код на производ: CI9984-001.
Подетално

Nike DOWNSHIFTER 10 се женски патики за трчање кои обезбедуваат максимална удобност на патеката. Вашето стапало останува фиксирано и стабилно благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања. Горниот дел е изработен од многу лесна и прозрачна мрежа, која овозможува вентилација и флексибилност. Овие патики имаат среден ѓон од пена, кој гарантира целосна удобност и враќање на енергија при интензивно трчање. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на земјата. Облечете ги вашите нови Nike DOWNSHIFTER 10 женски патики за трчање и започнете нова спортска авантура.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Мрежест горен дел
 • Phylon пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: CI9984-001

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош