Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
SALOMON Alphacross Blast
Детски патики
Код на производ:
(L41116100)
SALOMON

SALOMON Alphacross Blast

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Salomon ALPHACROSS BLAST се исклучителни детски патики за трчање. Удобни и издржливи, овие патики носат вистински комфор при различни активности. Ќе се изненадите колку се удобни за секојдневно носење. Децата сигурно ќе ги сакаат. Интересниот, cool дизајн е впечатлив и привлечен. Светот на спортот и детските активности добива максимална поддршка во Salomon ALPHACROSS BLAST детските патики за трчање. Спецификација: Детски патики за трчање Гумен ѓон Меко горниште.
Подетално

Salomon ALPHACROSS BLAST се исклучителни детски патики за трчање. Удобни и издржливи, овие патики носат вистински комфор при различни активности. Ќе се изненадите колку се удобни за секојдневно носење. Децата сигурно ќе ги сакаат. Интересниот, cool дизајн е впечатлив и привлечен. Светот на спортот и детските активности добива максимална поддршка во Salomon ALPHACROSS BLAST детските патики за трчање.
Спецификација:

 • Детски патики за трчање
 • Гумен ѓон
 • Меко горниште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд SALOMON
  Возраст Kids
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  41
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош