Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
adidas ADILETTE AQUA K
Код на производ:
(FY8072)
adidas

adidas ADILETTE AQUA K

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 10K
 • 10-K 10-K
 • 11K 29 18
 • 11-K 11-K
 • 12K 31 19
 • 12-K 12-K
 • 13K 32 20
 • 13-K 13-K
 • 1 33 20.5
 • 1- 1-
 • 2 34 21
 • 2- 2-
 • 3 35 22
 • 3- 3-
 • 4 36 23
 • 4- 4-
 • 5 37 24
 • 5- 5-
 • 6 38 25
 • 6- 6-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K 29 18
11-K
12K 31 19
12-K
13K 32 20
13-K
1 33 20.5
1-
2 34 21
2-
3 35 22
3-
4 36 23
4-
5 37 24
5-
6 38 25
6-
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош