Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
NIKE Winflo 8
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CW3419-010)
NIKE

NIKE Winflo 8

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Winflo 8 машките патики за трчање со напреден мрежест дизајн носат врвна удобност на долги растојанија. Кога трчањето е секојдневна навика, потребна ви е поддршка која одговара на вашата брзина. Мрежестите детали во горниот дел помагаат да се одржи протокот на воздух со секој поминат километар. Синтетичките влакна ја одржуваат горната конструкција лесна додека обезбедуваат сигурно и стабилно чувство. Повеќе пена во средниот ѓон значи зголемена висина на ѓонот, подобра респонзивност и максимална издржливост. Доколку сте тркач кој сака предизвици и секогаш избира подолги патеки, тогаш овие патики се идеалниот избор за вас. Спецификација: Zoom Air Cushlon пена Мрежесто горниште Гумен ѓон.
Подетално

Nike Winflo 8 машките патики за трчање со напреден мрежест дизајн носат врвна удобност на долги растојанија. Кога трчањето е секојдневна навика, потребна ви е поддршка која одговара на вашата брзина. Мрежестите детали во горниот дел помагаат да се одржи протокот на воздух со секој поминат километар. Синтетичките влакна ја одржуваат горната конструкција лесна додека обезбедуваат сигурно и стабилно чувство. Повеќе пена во средниот ѓон значи зголемена висина на ѓонот, подобра респонзивност и максимална издржливост. Доколку сте тркач кој сака предизвици и секогаш избира подолги патеки, тогаш овие патики се идеалниот избор за вас.

 • Спецификација:
 • Zoom Air
 • Cushlon пена
 • Мрежесто горниште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош