Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
SKECHERS LIGHT STORM 2.0
Детски патики
Код на производ:
(400150L-NVRD)
SKECHERS

SKECHERS LIGHT STORM 2.0

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
26 26
27 27
28 28
28,5 28.5
29 29
30 30
31 31
31,5 31.5
32 32
33 33
33,5 33.5
34 34
35 35
35,5 35.5
36 36
37
37,5
38
38,5
39
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош