Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.1 AG
adidas Predator Edge.1 AG
adidas Predator Edge.1 AG
adidas Predator Edge.1 AG
adidas Predator Edge.1 AG
adidas Predator Edge.1 AG
adidas Predator Edge.1 AG
adidas Predator Edge.1 AG
Машки копачки
Код на производ:
(GW9983)
adidas

adidas Predator Edge.1 AG

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
13.588 ДЕН
Моментална цена
13.588 ДЕН
Моментална цена
13.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR EDGE.1 AG се унисекс копачки за игра на трева. Покрај исклучителната удобност, овие копачки се украсени и со максимална функционалност. Доминирајте во играта и дајте го вашиот целосен придонес во победата на вашиот тим. Овие копачки во горниот дел имаат дискретни ребрести делови поставени и обликувани за различни типови на контакт со топката и на тој начин ви даваат широк опсег на различни видови на удари кон голот. Ѓонот, дизајниран за вештачка трева обезбедува одлично прилепување и ви дава можност лесно и стабилно да го менувате правецот на движење при дриблинг на противникот. Овие копачки кои ви овозможуваат исклучителна контрола над топката се направени од делумно рециклиран материјал. OFF SET системот за врзување обезбедува почисти удари. adidas PREDATOR EDGE.1 AG копачките за фудбал отвораат различни можности на теренот. Спецификација: PREMEKNIT текстилено горниште OFF SET систем за врзување За игра на вештачка трева.
Подетално

adidas PREDATOR EDGE.1 AG се унисекс копачки за игра на трева. Покрај исклучителната удобност, овие копачки се украсени и со максимална функционалност. Доминирајте во играта и дајте го вашиот целосен придонес во победата на вашиот тим. Овие копачки во горниот дел имаат дискретни ребрести делови поставени и обликувани за различни типови на контакт со топката и на тој начин ви даваат широк опсег на различни видови на удари кон голот. Ѓонот, дизајниран за вештачка трева обезбедува одлично прилепување и ви дава можност лесно и стабилно да го менувате правецот на движење при дриблинг на противникот. Овие копачки кои ви овозможуваат исклучителна контрола над топката се направени од делумно рециклиран материјал. OFF SET системот за врзување обезбедува почисти удари. adidas PREDATOR EDGE.1 AG копачките за фудбал отвораат различни можности на теренот.
Спецификација:

 • PREMEKNIT текстилено горниште
 • OFF SET систем за врзување
 • За игра на вештачка трева

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош