Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
Детски патики
Код на производ:
(GS237EF)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 237

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5
 • 1.5 33 20
 • 2 34 20.5
 • 2.5 34.5 21
 • 3 35
 • 3.5 35.5 21.9
 • 4 36 22.2
 • 4.5 37 22.8
 • 5 37.5 23.1
 • 5.5 38 23.4
 • 6 38.5 24.1
 • 7 39.5 24.7
 • 10 10
 • 10.5 28 16.5
 • 11 11
 • 11.5 29 17.5
 • 12 30 18
 • 12.5 30.5
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 237 се детски lifestyle патики, наменети за момчиња кои го сакаат класичниот изглед на New Balance патиките. Овој редизајниран модел од 70-тите е безвременско парче кое никогаш не излегува од мода. Самиот квалитет на изработката и материјалот од кој се направени сведочат за долготрајноста на моделот. Иако им недостига агресивниот дизајн од подоцнежните години, средниот EVA ѓон, и аеродинамичниот горен дел нудат класична почетна точка за процут на модата. На тоа треба да се додаде и преголемото N брендирање. Удобноста на овие патики е зголемена со продолжен среден ѓон. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и издржливост на овие NB патики. Изберете ги овие впечатливо брендирани NEW BALANCE 237 детски патики за момчиња и уживајте во нивната удобност. Спецификација: Детски lifestyle патики за момчиња Врвки Плиток профил EVA пена за удобност Преголемо N брендирање Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 237 се детски lifestyle патики, наменети за момчиња кои го сакаат класичниот изглед на New Balance патиките. Овој редизајниран модел од 70-тите е безвременско парче кое никогаш не излегува од мода. Самиот квалитет на изработката и материјалот од кој се направени сведочат за долготрајноста на моделот. Иако им недостига агресивниот дизајн од подоцнежните години, средниот EVA ѓон, и аеродинамичниот горен дел нудат класична почетна точка за процут на модата. На тоа треба да се додаде и преголемото N брендирање. Удобноста на овие патики е зголемена со продолжен среден ѓон. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и издржливост на овие NB патики. Изберете ги овие впечатливо брендирани NEW BALANCE 237 детски патики за момчиња и уживајте во нивната удобност.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за момчиња
 • Врвки
 • Плиток профил
 • EVA пена за удобност
 • Преголемо N брендирање
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 32.5
  1.5 33 20
  2 34 20.5
  2.5 34.5 21
  3 35
  3.5 35.5 21.9
  4 36 22.2
  4.5 37 22.8
  5 37.5 23.1
  5.5 38 23.4
  6 38.5 24.1
  7 39.5 24.7
  10
  10.5 28 16.5
  11
  11.5 29 17.5
  12 30 18
  12.5 30.5
  13 31 19
  13.5 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош