Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37
Женски патики за трчање
Код на производ:
(BQ9647-500)
NIKE

NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 37

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Pegasus 37 се врвни женски патики за трчање кои ќе ви помогнат да го подобрите секојдневниот тренинг. Овие патики им нудат на тркачите добро познато чувство и нов, редизајниран изглед. Со неверојатната технологија React и најновата воздушна единица, специјално дизајнирана за женското стапало, враќањето на енергијата е загарантирано на секој чекор. Целосно изменетата единица Air Zoom во предниот дел на стапалото е двојно поголема од неговите претходници, за максимална амортизација при трчање. Nike React пената во средниот ѓон е лесна, издржлива и амортизирачка, за да ви овозможи удобност и поддршка. Лесната мрежа додава транспарентност додека обезбедува оптимална вентилација. Средниот дел на горниот дел целосно се прилагодува на големината и обликот на стапалото, правејќи да се чувствувате пријатно и безбедно на секој чекор. Крајниот резултат е лесни и издржливи патики подготвени да одговорат на предизвиците на секојдневното трчање. Спецификации: Тежина: 235гр Навалување: 10мм (14мм / 24мм пета) .
Подетално

Nike Air Zoom Pegasus 37 се врвни женски патики за трчање кои ќе ви помогнат да го подобрите секојдневниот тренинг.

Овие патики им нудат на тркачите добро познато чувство и нов, редизајниран изглед.

Со неверојатната технологија React и најновата воздушна единица, специјално дизајнирана за женското стапало, враќањето на енергијата е загарантирано на секој чекор.

Целосно изменетата единица Air Zoom во предниот дел на стапалото е двојно поголема од неговите претходници, за максимална амортизација при трчање.

Nike React пената во средниот ѓон е лесна, издржлива и амортизирачка, за да ви овозможи удобност и поддршка.

Лесната мрежа додава транспарентност додека обезбедува оптимална вентилација.

Средниот дел на горниот дел целосно се прилагодува на големината и обликот на стапалото, правејќи да се чувствувате пријатно и безбедно на секој чекор.

Крајниот резултат е лесни и издржливи патики подготвени да одговорат на предизвиците на секојдневното трчање.

Спецификации:

 • Тежина: 235гр
 • Навалување: 10мм (14мм / 24мм пета)
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
10 42 27
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош