Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
Код на производ:
(GZ2893)
adidas

adidas Predator Edge.3 MG

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Поледајте го фудбалот како убава игра, од нов агол во adidas PREDATOR EDGE.3 детските копачки за тинејџери. Кога имате предност, полето е полно со можности. Овие копачки имаат Zone Skin горниште кое вклучува четири различни ребрести зони дизајнирани да ги оптимизираат силата, контролата и дриблингот. Поделениот ѓон со Power Facet дел во предниот дел на стапалото додава сила на ударите. Прилагодливиот отвор на патиките го прави вашето стапало безбедно и фиксирано. Спецификација: За игра на различни видови терени Плиток профил Врзување со врвки Zone Skin горниште TPU ѓон и крампони дизајнирани за различни видови на терени.
Подетално

Поледајте го фудбалот како убава игра, од нов агол во adidas PREDATOR EDGE.3 детските копачки за тинејџери. Кога имате предност, полето е полно со можности. Овие копачки имаат Zone Skin горниште кое вклучува четири различни ребрести зони дизајнирани да ги оптимизираат силата, контролата и дриблингот. Поделениот ѓон со Power Facet дел во предниот дел на стапалото додава сила на ударите. Прилагодливиот отвор на патиките го прави вашето стапало безбедно и фиксирано.
Спецификација:

 • За игра на различни видови терени
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Zone Skin горниште
 • TPU ѓон и крампони дизајнирани за различни видови на терени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош