Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
Машки патики
Код на производ:
(376687-01)
PUMA

PUMA Enzo 2 Refresh

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.732 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma ENZO 2 REFRESH се удобни унисекс патики, наменети за тренинг, трчање, но и секојдневно носење. Задебелениот Enzo стил сега добива освежена уште помодерна варијанта и привлекува внимание со впечатливото Puma брендирање. Удобниот горен дел е изработен од синтетика, текстил и го наследува духот на традицијата на Puma. TPU во средниот ѓон ја комплетира приказната за удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Овие патики се дел од вистинска ретро спортска приказна. Спецификација: Горен дел: синтетика, текстил Гумен ѓон Мека пена и ТPU влошка Врзување со врвки.
Подетално

Puma ENZO 2 REFRESH се удобни унисекс патики, наменети за тренинг, трчање, но и секојдневно носење. Задебелениот Enzo стил сега добива освежена уште помодерна варијанта и привлекува внимание со впечатливото Puma брендирање. Удобниот горен дел е изработен од синтетика, текстил и го наследува духот на традицијата на Puma. TPU во средниот ѓон ја комплетира приказната за удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Овие патики се дел од вистинска ретро спортска приказна.
Спецификација:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Мека пена и ТPU влошка
 • Врзување со врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош