Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(DA0694-004)
NIKE

NIKE ZOOM FREAK 3

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Zoom Freak 3 се патики за кошарка со автентична вибрација на еден од најталентираните NBA играчи, Јанис Адетокунба. Неговата игра се карактеризира со динамично движење и неверојатна способност за прилагодување на која било позиција, со цел да ги остави противниците далеку зад себе. Патиките обезбедуваат совршена прилагодливост, респонзивност на прстите, како и повеќенасочна тракција која го контролира движењето. Лесен и обликуван среден ѓон од пена е издлабен напред, за да се остави повеќе простор за двете Zoom Air единици. Системот на врзување е комплетиран со флексибилен TPU ремен што го фиксира стапалото. Надворешниот, гумен дел од ѓонот е поделен на два дела, така што предниот и задниот дел се поврзани во средината со потпора, што придонесува за поголема флексибилност и стабилизација при движење. Спецификација: Патики за кошарка Горен дел: текстил, синтетика Среден ѓон од пена Две Zoom Air единици за стабилизација на стапалото Гумен ѓон .
Подетално

Nike Zoom Freak 3 се патики за кошарка со автентична вибрација на еден од најталентираните NBA играчи, Јанис Адетокунба. Неговата игра се карактеризира со динамично движење и неверојатна способност за прилагодување на која било позиција, со цел да ги остави противниците далеку зад себе. Патиките обезбедуваат совршена прилагодливост, респонзивност на прстите, како и повеќенасочна тракција која го контролира движењето. Лесен и обликуван среден ѓон од пена е издлабен напред, за да се остави повеќе простор за двете Zoom Air единици. Системот на врзување е комплетиран со флексибилен TPU ремен што го фиксира стапалото. Надворешниот, гумен дел од ѓонот е поделен на два дела, така што предниот и задниот дел се поврзани во средината со потпора, што придонесува за поголема флексибилност и стабилизација при движење.
Спецификација:

 • Патики за кошарка
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон од пена
 • Две Zoom Air единици за стабилизација на стапалото
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош