Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Детски патики
Код на производ:
(PV574RJ1)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.513 ДЕН
Заштеда: 1.077 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5
 • 1.5 33 20
 • 2 34 20.5
 • 2.5 34.5 21
 • 3 35
 • 3.5 35.5 21.5
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 7 40 25
 • 10 10
 • 10.5 28 16.8
 • 11 28.5 17
 • 11.5 29 17.7
 • 12 30 18.1
 • 12.5 30.5
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 574 се детски lifestyle патики кои зборуваат сами за себе, веќе на прв поглед. > Овие детски патики можете да ги носите во различни прилики, од шетање низ градот до играње на вашите омилени игри. Инспирирани од богатото наследство на брендот, тие комбинираат препознатлив дизајн со модерен комфор. Како хибриден модел, тој е изграден на поширока задна платформа од претходните тесни патики од серијата 574. Овој подобрен модел нуди уникатна, разновидна мешавина на нови, различни, издржливи и удобни перформанси. Изберете ги овие впечатливо брендирани NEW BALANCE 574 детски патики и уживајте во нивната удобност. Спецификација: Детски патики Затворање со велкро ремени Плиток профил Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 574 се детски lifestyle патики кои зборуваат сами за себе, веќе на прв поглед. > Овие детски патики можете да ги носите во различни прилики, од шетање низ градот до играње на вашите омилени игри. Инспирирани од богатото наследство на брендот, тие комбинираат препознатлив дизајн со модерен комфор. Како хибриден модел, тој е изграден на поширока задна платформа од претходните тесни патики од серијата 574. Овој подобрен модел нуди уникатна, разновидна мешавина на нови, различни, издржливи и удобни перформанси. Изберете ги овие впечатливо брендирани NEW BALANCE 574 детски патики и уживајте во нивната удобност.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Затворање со велкро ремени
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики PV574DK2
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики PH237EG
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.695 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики PZ997HSP
  2.034 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.390 ДЕН
  Помош