Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
NIKE NIKE WEARALLDAY BG
Детски патики
Код на производ:
(CJ3816-601)
NIKE

NIKE NIKE WEARALLDAY BG

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike WEARALLDAY се детски патики за целодневна удобност на сите девојчиња. Трчајте до вашето омилено игралиште и соборете го сопствениот рекорд. Плиткиот профил на патиката со воздушен горен дел ќе им даде свежина на вашите стапала дури и за време на најинтензивните тренинзи. Врвките помагаат максимално да се прилагоди патиката на вашето стапало, а Nike Swoosh логото гарантира стил кој ќе ги остави сите околу вас без здив. Гумениот ѓон придонесува за издржливост, додека пената во газиштето е задолжена за ненадминлива удобност. Спецификација: Патики за девојчиња Врвки Плиток профил Горен дел: текстил Гумен ѓон .
Подетално

Nike WEARALLDAY се детски патики за целодневна удобност на сите девојчиња. Трчајте до вашето омилено игралиште и соборете го сопствениот рекорд. Плиткиот профил на патиката со воздушен горен дел ќе им даде свежина на вашите стапала дури и за време на најинтензивните тренинзи. Врвките помагаат максимално да се прилагоди патиката на вашето стапало, а Nike Swoosh логото гарантира стил кој ќе ги остави сите околу вас без здив. Гумениот ѓон придонесува за издржливост, додека пената во газиштето е задолжена за ненадминлива удобност.
Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Горен дел: текстил
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош