Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
adidas Altaswim
Код на производ:
(GV7797)
adidas

adidas Altaswim

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
Зачувајте во листата на желби
Нека вашето дете го истражува брегот со adidas ALTASWIM унисекс сандали за бебиња и мали деца. Лесните, удобни сандали се дизајнирани за сите авантури на вода. Прилагодливите велкро ремени го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Лесниот EVA ѓон остава траги во песокот додека сонцето заоѓа и го заокружува нивниот совршен ден. Спецификација: Сандали за водни авантури Прилагодливи велкро ремени EVA горниште Обликувано газиште Лесен ЕVA ѓон.
Подетално

Нека вашето дете го истражува брегот со adidas ALTASWIM унисекс сандали за бебиња и мали деца. Лесните, удобни сандали се дизајнирани за сите авантури на вода. Прилагодливите велкро ремени го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Лесниот EVA ѓон остава траги во песокот додека сонцето заоѓа и го заокружува нивниот совршен ден.
Спецификација:

 • Сандали за водни авантури
 • Прилагодливи велкро ремени
 • EVA горниште
 • Обликувано газиште
 • Лесен ЕVA ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Kids
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош