Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CW7358-100)
NIKE

NIKE WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Pegasus 38 се женски патики за трчање дизајнирани да обезбедат неверојатна удобност и поддршка на патеката. Најновата верзија на познатиот модел Pegasus ги задржува најдобрите карактеристики на своите претходни модели, нагласувајќи го унапреденото и подобреното горниште. Предниот дел е значително проширен, што значи повеќе простор и слобода во пределот на прстите. Мрежестиот материјал е лесен и прозрачен, обезбедува чувство на комфор и го следи природното движење на стапалата. Она што е исто со оваа верзија е Nike React пената во средниот ѓон, која е лесна, еластична и многу издржлива. Повеќе пена значи подобра амортизација, додека поголемата Zoom Air единица обезбедува подобро прилепување на површина при секој чекор. Јазикот е удобно покриен со пена, а системот за врзување е прилагоден за целосно да ги „заклучи“ стапалата. Не мерете го времето или километрите, туку уживајте во бесценетото чувство на задоволство додека трчате во Nike Air Zoom Pegasus 38 женските патики. Спецификација: Женски патики за трчање Модел со поширок дел во пределот на прстите Горен дел: текстил Nike React среден ѓон Zoom Air единица Јазиче од пена .
Подетално

Nike Air Zoom Pegasus 38 се женски патики за трчање дизајнирани да обезбедат неверојатна удобност и поддршка на патеката. Најновата верзија на познатиот модел Pegasus ги задржува најдобрите карактеристики на своите претходни модели, нагласувајќи го унапреденото и подобреното горниште. Предниот дел е значително проширен, што значи повеќе простор и слобода во пределот на прстите. Мрежестиот материјал е лесен и прозрачен, обезбедува чувство на комфор и го следи природното движење на стапалата. Она што е исто со оваа верзија е Nike React пената во средниот ѓон, која е лесна, еластична и многу издржлива. Повеќе пена значи подобра амортизација, додека поголемата Zoom Air единица обезбедува подобро прилепување на површина при секој чекор. Јазикот е удобно покриен со пена, а системот за врзување е прилагоден за целосно да ги „заклучи“ стапалата. Не мерете го времето или километрите, туку уживајте во бесценетото чувство на задоволство додека трчате во Nike Air Zoom Pegasus 38 женските патики.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Модел со поширок дел во пределот на прстите
 • Горен дел: текстил
 • Nike React среден ѓон
 • Zoom Air единица
 • Јазиче од пена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
10 42 27
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош