Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
NIKE Lebron Xix
Детски патики
Код на производ:
(DD0417-100)
NIKE

NIKE Lebron Xix

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Идните шампиони можат да владеат со играта во Nike LEBRON XIX детските унисекс кошаркарски патики. Новата еволуција на LeBron патиките е лесна и удобна, само за деца. Дополнително, додадена е поддршка онаму каде што на најмалите им е најпотребна, за да можат безгрижно да трчаат. Атрактивниот дизајн ќе направи вашите малечки да се чувствуваат како вистински кошаркарски ѕвезди. Спецификација: Полудлабок профил Врвки Горен дел од текстил Среден ѓон од пена Пластичен дел од средината на стапалото за поддршка и стабилност Гумен ѓон.
Подетално

Идните шампиони можат да владеат со играта во Nike LEBRON XIX детските унисекс кошаркарски патики. Новата еволуција на LeBron патиките е лесна и удобна, само за деца. Дополнително, додадена е поддршка онаму каде што на најмалите им е најпотребна, за да можат безгрижно да трчаат. Атрактивниот дизајн ќе направи вашите малечки да се чувствуваат како вистински кошаркарски ѕвезди.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Горен дел од текстил
 • Среден ѓон од пена
 • Пластичен дел од средината на стапалото за поддршка и стабилност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 24 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош