Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
Детски патики
Код на производ:
(CJ3816-002)
NIKE

NIKE Wearallday

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike WearAllDay се удобни детски патики дизајнирани за активни истражувачи кои се секогаш во движење. Разновидни, издржливи и удобни, овие патики се направени да го придружуваат секој чекор што го прават децата во текот на денот. Мрежата и синтетичкиот материјал во горниот дел обезбедуваат прозрачност и издржлива поддршка за детските стапала. Лесната и мека пена на средниот ѓон обезбедува ублажена удобност, додека гумениот надворешен ѓон оптимално се прилепува на површина и обезбедува издржлива влечна сила. Спецификација:Детски патикиВрвкиГорен дел: текстил, синтетикаЗајакнување на прститеЃон: издржлива гумаБоја: црна Код на производ: CJ3816-002.
Подетално

Nike WearAllDay се удобни детски патики дизајнирани за активни истражувачи кои се секогаш во движење. Разновидни, издржливи и удобни, овие патики се направени да го придружуваат секој чекор што го прават децата во текот на денот. Мрежата и синтетичкиот материјал во горниот дел обезбедуваат прозрачност и издржлива поддршка за детските стапала. Лесната и мека пена на средниот ѓон обезбедува ублажена удобност, додека гумениот надворешен ѓон оптимално се прилепува на површина и обезбедува издржлива влечна сила.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Врвки
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Зајакнување на прстите
 • Ѓон: издржлива гума
 • Боја: црна
 • Код на производ: CJ3816-002

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош