Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
PUMA Enzo 2 Refresh
Машки патики
Код на производ:
(376687-02)
PUMA

PUMA Enzo 2 Refresh

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma ENZO 2 REFRESH се удобни унисекс патики, наменети за тренинг, трчање, но и секојдневно носење. Задебелениот Enzo стил сега добива освежена уште помодерна варијанта и привлекува внимание со впечатливото Puma брендирање. Удобниот горен дел е изработен од синтетика, текстил и го наследува духот на традицијата на Puma. TPU во средниот ѓон ја комплетира приказната за удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Овие патики се дел од вистинска ретро спортска приказна. Спецификација: Горен дел: синтетика, текстил Гумен ѓон Мека пена и ТPU влошка Врзување со врвки.
Подетално

Puma ENZO 2 REFRESH се удобни унисекс патики, наменети за тренинг, трчање, но и секојдневно носење. Задебелениот Enzo стил сега добива освежена уште помодерна варијанта и привлекува внимание со впечатливото Puma брендирање. Удобниот горен дел е изработен од синтетика, текстил и го наследува духот на традицијата на Puma. TPU во средниот ѓон ја комплетира приказната за удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Овие патики се дел од вистинска ретро спортска приказна.
Спецификација:

Горен дел: синтетика, текстил

Гумен ѓон

Мека пена и ТPU влошка

Врзување со врвки

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
45.5
46 46
46.5 46.5
47 47
47.5
48 48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош