Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
CONVERSE CTAS All Terrain
Патики за возрасни
Код на производ:
(168863C)
CONVERSE

CONVERSE CTAS All Terrain

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Цена со попуст
6.792 ДЕН
Заштеда: 1.698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14
 • 15 15
 • 5.5 38 24.5
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 41 26
 • 8 41.5 26.5
 • 8.5 42 27
 • 9 42.5 27.5
 • 9.5 43 28
 • 10 44
 • 10.5 44.5 29
 • 11 45
 • 11.5 46 30
 • 12 46.5
 • 12.5 47
 • 13 48
 • 13.5 31.5
 • 14 49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CONVERSE CTAS All Terrain се машки lifestyle патики инспирирани од планинарењето. Многу функционални патики, кои ќе ви овозможат удобност и комфор, без разлика дали сте на планински патеки или тротоар. Водоотпорниот кожен горен дел ги одржува стапалата суви во сите временски услови и на кој било терен. Овие цврсти патики се лесни, издржливи и ве одржуваат суви. Патиките имаат длабок профил со Д систем на врзување и врвки што ја отстрануваат влагата, јазиче на петицата и препознатлива ѕвезда што јасно истакнува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Канализираниот ѓон обезбедува сигурно прилепување на која било површина. Облечете ги овие модерни патики и уживајте во вашата прошетка каде ѝ да ве однесе денот. Спецификација: Машки lifestyle патики Кожен горен дел Д- систем на врзување Плиток профил Врвки кои ја отстрануваат влагата Канализиран ѓон.
Подетално

CONVERSE CTAS All Terrain се машки lifestyle патики инспирирани од планинарењето. Многу функционални патики, кои ќе ви овозможат удобност и комфор, без разлика дали сте на планински патеки или тротоар. Водоотпорниот кожен горен дел ги одржува стапалата суви во сите временски услови и на кој било терен. Овие цврсти патики се лесни, издржливи и ве одржуваат суви. Патиките имаат длабок профил со Д систем на врзување и врвки што ја отстрануваат влагата, јазиче на петицата и препознатлива ѕвезда што јасно истакнува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Канализираниот ѓон обезбедува сигурно прилепување на која било површина. Облечете ги овие модерни патики и уживајте во вашата прошетка каде ѝ да ве однесе денот.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Кожен горен дел
 • Д- систем на врзување
 • Плиток профил
 • Врвки кои ја отстрануваат влагата
 • Канализиран ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош